Styrelsen

 

Nästa styrelsemöte:


2022-07-11 kl 18:00.

Om du  har en fråga du vill ta upp med styrelsen, finns möjlighet att en halvtimme innan mötet komma till föreningslokalen och diskutera det. Hör av dig till någon i styrelsen innan.

 




Mail till styrelsen:

styrelsen@sjostadsviken.se













Stefan Lindholm
Ordförande


070-4243221
stefan.lindholm@ownit.nu










Rickard Szorath

076-896 05 61
rickard.szorath@gmail.com













Peter Johansson
Suppleant

0708-761 943
Peter.Johansson@arvidnordquist.se















Thomas Grundsten
Ekonomi

 

Ansvarsområden:

Ekonomi
Överlåtelser

070-164 40 01

thomas.grundsten@gmail.com
 











Johan Nissen
Sekreterare


Ansvarsområden:
Kallelser och protokoll
Medlemsinformation
Hemsidan och Facebook
Mäklarkontakter
Bokningssystem gästlägenheten.


070-589 35 98

johan.nissen@gmail.com
 












Vivi-Anne Johansson
Suppleant

 

Ansvarsområden:

Hissar
Garaget
Beställning av nycklar
Tvättstuga
Cykelförråden

070-494 33 29

vivianne1956@gmail.com